DETAILS, FICTION AND FIZIKSEL SUNUCU

Details, Fiction and Fiziksel Sunucu

Details, Fiction and Fiziksel Sunucu

Blog Article

Kiralık sunucunuzun kaynaklarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda artworkırabilir ve bu aşamada sanal sunucu ve bulut sunucularda herhangi bir erişim sıkıntısı yaşamazsınız. Dedicated Server (Fiziksel Sunucu) için paket değişimi işlemleri genellikle Disk ve Ram değişimini gerektirdiğinden bu süreçte sunucunun zorunlu olarak kapalı olması gerekir.

IHS Telekom Kiralık Linux Sunucu hizmetlerini tercih ettiğinizde işletim sistemi olarak açık kaynaklı Linux işletim altyapısıyla sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Linux sanal sunucu hizmetiyle birlikte Ubuntu, Centos işletim lerinden birini tercih edebilir, sunucu yönetiminizi linux tabanlı sunucu işletim sistemleri üzerinde kolayca yapabilirsiniz.

Paylaşımsız olarak hizmetinize sunulan bare metallic sunucular kiralık veya fiziksel sunucu olarak isimlendirilmektedir. Yüksek performanslı projeler için veya yüksek güvenlik isteyen kullanıcılarımız tarafından tercih edilmektedir. Dedicated Sunucu hizmetlerimizde donanım garantisi firmamız tarafından sağlanmakta, arıza anında bize sorunu iletmenizi takiben hızlı bir şekilde arızalı parçalar değiştirilmektedir.

Bir şirket ya da tek bir kullanıcı adına ayrılan paylaşımsız Net sunucusuna dedicated server denir. Kullanım hakları ise tek bir şirket ya da kuruma ait değildir. Paylaşımlı sunuculardan bu noktada ayrılır. Bu sunucunun tam olarak check here bir Türkçe karşılığı olmasa da Fiziksel/ Paylaşımsız sunucu olarak tercüme edilebilir.

Kiralık Sunucu cihazlarımız, en iyi altyapıda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

VDS de VPS gibi paylaşımlı bir sanal sunucudur. Bu sunucular da dedicated server bünyesinde bulunurlar. VPS ile farkı ise donanımsal açıdan bir paylaşım söz konusudur. Sunucunun sahip olduğu donanımlar paylaştırılır ve sitelerin limitleri belirlenir.

Bizimle iletişime geçin, dimensions özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Kendi alt yapınız ile bu tür avantajlar sağlamak maliyetli çalışmalar barındırır. İşletmeniz yerine bu alt yapıyı kuran Sunucu Yeri uygun maliyetlerle bu hizmetleri sunmaktadır.

Aşağıda dedicated sunucunuz için satın alabileceğiniz ek özellik ve hizmetler listelenmiştir.

Burada işlemci ve RAM ile disk alanı yalnızca bir bireye ya da tek bir firmaya ayrılmıştır. Böylece iş kapasitesi ve hacmi yüksek olan firmalar çAlright da etkili bir kullanım imkanı tanır.

Yani paylaşımlı sunucularda RAM ile disk alanı gibi etmenler ortak şekilde kullanılmaktadır. Paylaşımsız sunucularda ise bu tamamen kişiselleştirilmiş bir imkan tanır.

Trafik Limiti yada AKN var mı ? Her sunucumuza aylık 10TB AKN sunmaktayız. Adil kullanım kotanız dolduğunda erişim hızınız ay sonuna kadar 10Mbps olarak limitlendirilmektedir.

Mevcut olduğunda, bu video clip oynatıcıda Ayarlar veya CC simgesi kullanılarak açıklamalı alt yazı dili ayarları seçilebilir.

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.

Report this page